Masz pytania? Zadzwoń: +48 500 566 872

Blog ToGetHer

LAZY DOG.

Jakiś czas temu robiliśmy zdjęcia w centrum Warszawy. W pewnym momencie zrobiło się tak zimno, że stwierdziliśmy. że koniecznie musimy się gdzieś przenieść, by złapać choćby herbatę i dokończyć foty naszych świetnych kamizelek z lamy made by TOGETHER <3. Przypadkiem natknęliśmy się na stosunkowo nowy lokal przy ul. Kruczej. Kameralne miejsce podzielone na część restauracyjną oraz bar. Od zawsze twierdziłam, że brakuje takich miejsc w Warszawie - by niezobowiązująco wybrać się np. z przyjaciółą tylko na drina, niekoniecznie zamawiając kolację z 3 dań lub męczyć się w tłocznym i głośnym klubie.

"LAZY DOG" miło nas zaskoczyło. Nowoczesne, ale przytulne wnętrze z elementami miedzi i drewna. Zabawne rzeźby francuskich buldogów, których motyw występuje w logo restauracji. Klimatyczny bar pełen alkoholu z wygodnymi, oldschoolowymi stołkami barowymi. Wszystko to sprawia, że czujesz się tam naprawdę dobrze. Obsługa nie stwarzała żadnych problemów by spontanicznie wykonać kilka ujęć u nich w lokalu. I wyobraźcie sobie moje szczęście, gdy otrzymałam gratis pysznego bezalkoholowego drina na bazie buraka i żurawiny a potem do spróbowania obłędny deser z limonkowej pianki!!!  

Wybrałam się do nich po kilku tygodniach na kolację i szczerze przyznaję, że się nie zawiodłam. Prawie wszystkie stoliki były zajęte, menu niewielkie lecz konkretne, kelnerzy bardzo uprzejmi, dobre wino. Zjadłam carpaccio z ośmiornicy, danie vege z fetą i cieciorką oraz chyba jedną z najlepszych kaczek w swoim życiu, którą absolutnie każdemu polecam.

Zupełnie przez przypadek za pierwszym razem tam trafiłam i zupełnie przez przypadek piszę ten post. Kocham jeść, więc jak tylko znajdę gdziekolwiek na świecie kulinarne "perełki" na pewno się nimi tu podzielę! 

K.

granatowa kamizelka z lamy | TOGETHER

koszula | Massimo Dutti 

buty | Emilio Pucci

jeansy | Zara

torba | Furla

foto | Dawid Jasiurkowski

Dziękujemy Lazy Dog Restaurant & Coctail Bar ul. Krucza 16/22 Warszawa !

Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.
Zamknij