Masz pytania? Zadzwoń: +48 500 566 872

Blog ToGetHer

CHOKE ME.

Chokery. Absolutny hicior mijającego lata. Wiele wskazuje jednak na to, iż trend, który był bardzo popularny w latach 90tych, nie dość, że utrzyma się w aktualnym sezonie jesienno-zimowym, to pozostanie z nami w kolejnych. Noszą je największe gwiazdy oraz it girls takie jak Kim Kardashian, Gigi Hadid, Lena Perminova, ja (żart <3).

Niektórym kojarzą się dwuznacznie. Jedno jest pewne - pasują do każdej stylizacji. W zależności od modelu oraz sposobu wiązania dodadzą Ci subtelności i nonszalancji lub wręcz przeciwnie - "pazura". Jeśli jeszcze go nie masz, spraw sobie. Nie pożałujesz. Choć uważaj, bo na serio uzależniają. Biorąc jednak pod uwagę inne dostępne używki życzę każdemu takiego zdrowego i stylowego nałogu. Większość chokerów pod marką TOGETHER, które znajdziecie tutaj w sklepie online, tworzę dla Was ręcznie. Szyję, tnę, wbijam napy, sklejam. Mają więc one, moi Mili, wartość prawie sentymentalną. Każdy zawiera mój trud i kawałek serducha. Proszę je szanować i zachować dla potomstwa!

Nowe modele będą dodawane na bieżąco na stronę. Będą chokery pasujące idealnie do grubych, oversizowych swetrów, welurowych tkanin lub wieczorowych kreacji. Stay tuned! 

K.

Products in pictures
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.
Zamknij